TIMANTTINEN TIIMI

Kiinteistönvälittäjä Matti Perälä

Matti Perälä

Toimitusjohtaja, LKV, KiAT, Kaupanvahvistaja

040 823 7458

matti@asennelkv.fi

Kiinteistönvälittäjä Marianne Väisänen

Marianne Väisänen

Myyntijohtaja, LKV, KED, MMJ

044 970 7832
marianne@asennelkv.fi

Kiinteistönvälittäjä Hanna Vähäsöyrinki

Hanna Vähäsöyrinki

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KED

045 239 9266

hanna@asennelkv.fi

Myyntineuvottelija Hans Ehrnrooth

Hans Ehrnrooth

Myyntineuvottelija

045 239 9265

hans@asennelkv.fi

Jyrki Tulppo

Jyrki Tulppo

Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT

040 193 9996
jyrki@asennelkv.fi

Myyntiassistentti Henri Kärkkäinen

Henri Kärkkäinen

Myyntiassistentti

045 239 9267

henri@asennelkv.fi

LKV =  Laillistettu kiinteistönvälittäjä.
Eli henkilö, joka on Suomessa suorittanut Keskuskauppakamarin laillistetun kiinteistönvälittäjän tutkinnon.

KiAT = kiinteistönvälitysalan ammattitutkinto

KED = kiinteistöedustajan koulutus ja tutkinto